Nezařazené

Nový matrac si najprv vyskúšajte.

Pri výbere nového matraca existuje neskutočné množstvo rôznych poučiek a kritérií, ktorými sa máte riadiť. Dočítate sa tak o penových alebo pružinových matracoch. Z hľadiska tvrdosti a tuhosti budete počúvať informácie o mäkkých, stredne mäkkých, stredne tvrdých alebo tvrdých matracoch. Ďalšie pojmy ako zónovanie matraca, matrace na mieru alebo zdravotný matrac vás už úplne dorazia, keďže si neviete absolútne predstaviť, čo tieto pojmy znamenajú. Preto ak ste ocitli v takejto situácii, kde na vás útočia zo všetkých strán rôzne neznáme pojmy a záplavy informácií, potrebujete navštíviť podnikovú predajňu.

kvalitný spánok

Máme na mysli podnikovú predajňu známeho značkového výrobcu matracov, ktorý vám ponúkne na jednom mieste všetky druhy vyrábaných produktov. Tak si jednoducho môžete na vlastnej koži vyskúšať všetko, o čom ste doteraz iba čítali na internete alebo počuli od známych. Navyše na takomto mieste vám všetko potrebné vysvetlí vyškolený personál. Takýto predajca s bohatými skúsenosťami vám nahradí stovky hodín strávených hľadaním informácií na internete. No a konečne si budete môcť na vlastnej koži vyskúšať, čo je to ten spomínaný penový alebo pružinový matrac. Priame vyskúšanie niektorých matracov môže byť skutočne zážitkom. Ľahnúť si na taký taštičkový matrac APOLO 7fyzio https://www.segum.sk/produkt/apolo-7fyzio so 7 zónami tvrdosti môže u niekoho zmeniť úplne pohľad na matrace a na ich prínos ku kvalite spánku.

kvalitný matrac

No najviac zákazníci asi oceňujú, ak si môžu takto sami vyskúšať rôzne tvrdosti matracov. Už aj pri tvrdosti o jeden stupeň sú pre mnohých značné rozdiely, ktoré by inak posúdili až doma, keď im kuriér doručí ich matrac. Takto nedôjde k žiadnym nepríjemným prekvapeniam. Predsa len, na tom novom matraci budete spať aspoň 10 nasledujúcich rokov, takže sa oplatí pristúpiť k výberu nového matraca zodpovedne. A možno zmeníte názor na mnohé veci. Niekto napríklad zistí, že potrebuje vymeniť nielen matrac ale aj posteľ.