Internet nás ničí či udržuje otázka kam to zaváňa

Plno roboty. Včera mi priateľ hovoril nejakú internetovú stránku ktorá je podľa všetkého zakázaná čuduj sa svete v tejto dobe , www. bwin.com www. 888. COM a veľmi veľa iných internetových stránok. Ako aj TIPOS  čítala som recenzie že aký podvodníci sú to des boli tam výhercovia taký čo píšu ohlasy, recenzie vyhrali a nič im nevyplatili ja by ich zavrela až by čierny. Je hrozné koľko podvodu a žiadna prísna odplata. Aj to choré že zrušili ŠTÁTNU PROKURATÚRU som zvedavá no nie len ja ale aj prezidentka čo urobí či to podpíše. To je deštrukcia krajiny tu sa mi zdá že nič nie normálne. Nevie človek či má čušať alebo si otvoriť na plné gule ústa či vás za priestupok nezavrú ale ony môžu všetko choré naozaj.

dajte si pozor na deti na internete

Fakt keď nebol internet aký svätý pokoj bol . Ja schvaľujem že je rodičovský zámok v mobile aj v pc aby sa tie deti nedostali len tak na internet. pri deťoch by sa malo dbať na bezpečnosť či tak alebo tak. Ja veľmi alebo aspoň sa snažím zistiť či je to férová stránka alebo podvod aj keď je to niekedy zložité. Ja moc neuznávam internet ako taký ale dnes sa nedá byť bez neho ako je aj paródia od BASA FIX idete o prácu keď si hľadáte a pýtajú od vás CV a musíte mať tam aspoň dve školy nie len SŠ plus maturita ale aj minimálne dve VŠ a viacero cudzích jazykov ovládať a ešte vedieť programovať choré.

svet neznámy

Voľakedy bola super stránka učíme v pyžamách ale tá je dávno zrušená všetko dobré čo bolo je v prdeli. Je výhoda že si občas môžete urobiť tesť internetu zistiť rýchlosť. Ako vieme že internet je TZV prepojená sieť celým svetom nikde nemáme pokoj. Ľudovo sa tomu nadáva, hovorí net, sieť ktorá nás chytila od pasce. Používame aj šifrované správy tiež email komunikáciu úplne sa vytráca retro systém písanie listov v papierovej forme aj pohľadnice mne sa to páči my to máme zaužívane stále .kamoška mi minule písala že chcú zakázať ako že zrušiť poštové známky choré celý systém dosť že zvýšili ceny či už pošta no aj iné.