Čo si predstaviť pod pojmom senzuálna masáž

Kombinácia energie a nervovej sústavy – keď idete na športovú alebo relaxačnú masáž, ľahnete si na masérsky stôl a necháte sa masérom rozmaznávať, zakaždým ide o veľmi príjemný pocit. Môžu za to dva faktory, ktoré z masáží vytvorili veľmi žiadané procedúry, a síce súčinnosť stláčania nervových vlákien na povrchu pokožky a energie, ktorú vyvíja masér či masérka svojimi dlaňami či chrbtom ruky.

krásne dievča

Energia, ktorá tu vstupuje do hry z vnútra ľudskej bytosti, je v tomto procese nezastupiteľná, preto by mali minimálnu, až takmer nulovú účinnosť masáže vykonávanej strojom. Keby vás masíroval robot, nebudete z masáže mať nikdy nádherný povznášajúci pocit.

senzuálna masáž

Dva najúčinnejšie typy masáží – ľudská energia umožňuje na masérskom stole prežiť stavy buď veľmi blízke maximálnej blaženosti, keď máte pocit, že sa z rozkoše čoskoro vaše telo rozpadne na drobné fragmenty, alebo stavy orgastického vyvrcholenia. Existujú dve najúčinnejšie masérske techniky, s ktorými sa dajú prežiť také stavy, a ktoré tiež majú obrovský význam pre naše zdravie. Tou prvou sú reflexné masáže chodidiel, osvedčené v klinickej praxi už tisíce rokov. Druhou technikou sú tantrické masáže. Týmto technikám sa zďaleka nevyrovná napríklad klasická športová masáž.

Spojenie dvoch techník dohromady – ak prepojíte tieto dva typy masáží v jeden celok, získate pozoruhodné výsledky. Pokiaľ je masérka v tantre salóne ochotná to skúsiť, môžete spoločne experimentovať a požiadať ju o láskavosť. Nie je tu ale nutné vyslovene tlačiť na reflexné body, postačí iba jemné hladenie a rozprúdenie energetických meridiánov na chodidlách, a z reflexnej terapie potom môžete plynule prejsť k telovej tantre senzuálnej masáži, napríklad body-to-body, to už však bude klient dostatočne uvoľnený a nažhavený na rozprúdenie sexuálnej energie, ktorá celú procedúru zavŕši mohutným vnútorným orgazmom alebo sériou orgazmov.