Tantra pre pári

Tantra. Pre niekoho neznáma, no pre niekoho už overená procedúra. Tantra je niečo, čo Vás povznesie na tie najvyššie priečky oddychu, spojenia mysle a tela http://www.priznakytransformace.cz/index.php/zdrava-strava/472-jitka-bicikova-proc-narustaji-problemy-s-otoky-koncetin-zavodnenim-tela-a-obezitou v jednotu a nájdenie seba samého. Pre mnohých, ktorý skúsili tantra masáže sa táto masáž stala natoľko jedinečnou, že si bez jej pravidelnosti už nevedia predstaviť svoj relax. Pri tantre razom zabudnete na všetky starosti a všetky povinnosti a Vaša myseľ sa skutočne sústredí iba na danú chvíľu.

tantra pre dvoch

Myseľ a telo sa dokonale zjednotí v jeden celok a vy tak dosiahnete dokonalý relax. Tantra je vhodná pre každého bez ohľadu na vek či pohlavie. V salóne Tantra Diamond, ktorý nájdete priamo v centre mesta Bratislava sa Vám dostane toho najlepšieho na vysokej profesionálnej úrovni. Naše tantra masérky a tantra maséri sú Vám k dispozícii denne, stačí si vybrať danú masérku či maséra a dohodnúť si návštevu v salóne. Samozrejme, aby sme dokázali pre Vás zabezpečiť 100% hygienu a všetko potrebné pre Váš dokonalý relax a dokonalý zážitok z tantra masáže, je najvhodnejšie objednať sa minimálne hodinku vopred.

pár milencov

Náš salón veľmi radi navštevujú aj páry. Samozrejme, vieme rovnako tak ako pre jednotlivcov zabezpečiť aj pre páry potrebné súkromie so všetkým, čo k tomu patrí. Párová masáž a teda masáž pre dvoch pozdvihne Váš vzájomný intímny vzťah na najvyššiu priečku a vy sa tak navzájom odhalíte spoločne s partnerom jeden druhému natoľko, že si budete chcieť poznatky z tantra masáží budovať naďalej aj v spoločnej spálni doma. Tantra masáže sú pre páry vysoko prospešné, pochopíte svojho partnera omnoho lepšie. Spoznáte jeho reakcie a pocity pri tých najintímnejších chvíľach, no spôsobom, aký by sa Vám nepodaril len tak bežne v domácej spálni. Zblížte sa ešte viac nie len po intímnej stránke ale aj po tej duchovnej. Nazrite do najtajnejších prianí svojej milovanej či svojho milovaného a užite si výnimočným spôsobom spoločne. Tento akt Vás spojí a zomkne ešte viac.