Čo obnáša masáž lingamu a ako sa na ňu pripraviť

Lingam by sme mohli voľne preložiť ako mužský pohlavný úd. Z anatomického hľadiska nejde o nič významné a teoreticky by sme mohli penis zaradiť medzi drobné telesné časti na odvod tekutín. Na lingam, teda penis, sa však musíme pozerať z iného uhla pohľadu, a síce na vyústenie duchovnej túžby po orgastickom zážitku. Samozrejme, že penis slúži na oplodnenie ženského lona, ale to nie je jediná rozkoš, ktorá je mužom doprianá, tej ďalšej sa venujú nielen sexuálne hrátky a masturbácia, ale aj masáž lingamu.

masážny olej

Masáž lingamu by sme mohli s trochou noblesy a elegancie označiť za hand job, teda ukájanie partnerkinou, v tomto prípade masérkinou dlaňou, avšak samotná masáž ide oveľa ďalej, zasahuje do oblasti emocionálnej, a to viac do hĺbky, a to je práve cieľom tohto zážitku. Inými slovami, hand job si môžete užiť aj sami alebo vás uspokojí dievča napríklad v kupé idúceho vlaku, ale nikdy to nebude ono, ako v masérskom salóne.

masážny salón

Ak je masérka šikovná, dokáže vykúzliť aj viac orgazmov, dokáže navodiť stav extázy, predlžovať vyvrcholenie, a pracovať so sexuálnou energiou tak, aby to pre vás bol zážitok, ktorý prekoná vaše očakávania. Do masážneho salónu teda nevstupujte s istotou, že budete za päť minút ejakulovať, ako v rýchliku, ale sústreďte sa na to, že sa s vami masérka naozaj bude hrať. A bude jej to baviť. Snáď to bude baviť aj vás.

Hygiena a zase hygiena – ako sa na masáž lingamu, a vlastne na všetky erotické masáže pripraviť? Ono je to celkom jednoduché, mali by ste byť dostatočne oddýchnutí a vyspalí. A nemali by ste pred úkonom jesť tučné, ťažko stráviteľné jedlá, piť alkohol, užívať drogy. Zjedzte niečo vegetariánske, čo je aj zdravšie, a k pitiu ovocný džús, napríklad pomarančový. A samozrejme nezanedbávajte hygienu, pretože tá je tu vždy na prvom mieste, inak sa budete cítiť previnilo a trápne, a to predsa nechcete, že?