Pre začínajúcich podnikateľov je ideálne kúpiť si ready made spoločnosť

Začínajúci podnikatelia, ktorí potrebujú začať so svojim plánom a podnikaním čo najrýchlejšie, by mali zvážiť možnosť kúpiť si už hotovú ready made založenú firmu a začať podnikať takmer hneď. Pri ready made nemusíte čakať na zápis do obchodného registra, ani na registráciu na daňovom úrade. Jednoducho zrazu budete mať už hotovú firmu, ktorá má všetko a vy môžete začať podnikať. Ušetríte tak nemalé finančné prostriedky a tiež hŕbu času, ktorý by ste inak strávili rôznymi právnymi a administratívnymi úkonmi.

podpisovanie

Že ako tomu môžete veriť?

Jednoducho! Ready made spoločnostiam od profesionálnych firiem veriť naozaj môžete. Máte garantované, že spoločnosť nie je zaťažená žiadnymi záväzkami. Firmy, ktoré ich zakladajú a predávajú, úzko spolupracujú s právnikmi a tak je tu všetko právne ošetrené a garantované. Ready made spoločnosti sú zakladané za účelom predaja pre tých, ktorí chcú začať podnikať rýchlo a jednoducho, bez administratívnych zaťažení a vybavovaní.

Lenže chcem https://www.novinky.cz/auto/460564-volkswagen-si-chce-v-usa-napravit-reputaci-novou-jettou.html svoj obchodný názov

Áno, ready made firma už má nejaký svoj názov od svojho založenia, ktorý sa vám v prvej chvíli nemusí pozdávať. Avšak v cene za kúpu takejto firmy už máte aj zmenu obchodného názvu. Dokonca aj zmena sídla a predmetu činnosti je v cene zahrnutá. Pritom ready made firmu si kúpite napríklad už aj za 490€. Pritom už nemáte ďalšie veľké výdavky, nemusíte splácať imanie, ani poplatky za založenie. Jednoducho skvelý spôsob, ako začať podnikať.

zakladanie firmy

Predaj firmy s dph

Niektoré ready made firmy sú založené už ako platcovia Dph. Majú registračné čísla od daňového úradu a všetko vybavené, aby mohli účtovať v režime s Dph. Neni teda vôbec potrebné čakať na pridelenie registrácie za platcu Dph. Môžete začať podnikať a pracovať hneď. Stačí podpísať zmluvu o prevode podielu a patričné dokumenty a máte svoju s.r.o. k dispozícii.