Vyvolanie fotiek za super ceny

Fotky sú nepochybne oknom do minulosti, ktoré nám pomáhajú poohliadnuť sa späť do pekných chvíľ. Sú liekom v ťažkých časoch i skvelým originálnym darčekom pre vašich najdrahších. Doprajte si tú najvyššiu kvalitu za skvelé ceny. Všetko vybavíte z pohodlia domova, ušetríte čas chodením po fotoslužbách a navyše vám vaša zásielka bude doručená až domov. Využite najlacnejšie vyvolanie fotiek u fotkyzababku.sk

fotka v telefóne

Či už máte záujem o klasické vyvolanie fotografií, alebo chcete využiť tlač fotiek na väčší formát, na stránkach fotkyzababku.sk nájdete presne to, čo hľadáte. Vyvolanie fotiek je dostupné v dvoch variantoch kvality – štandard a prémium. Kvalita štandard ponúka tlač fotografií na kvalitný fotopapier o hmotnosti 200-230 g/m2 . Tešiť sa môžete na vysokú sýtosť farieb a skutočne kvalitné prevedenie. Obrovskou výhodou je priaznivá cena, už od 0,15 eur/kus. Kvalita prémium používa na tlač fotopapier od prémiových výrobcov o hmotnosti 255-300 g/m2 .Zaručená je tak naozaj vysoká kvalita fotografií, dlhodobá farebná stálosť a farba Ultrachrome HD, ktorá sľubuje živšie odtiene i vyšší farebný kontrast. To všetko za skvelé ceny už od 0,24 eur/kus.

Všetky fotografie sú dostupné v rozmeroch:

  • 9 x 13 cm
  • 10 x 15 cm
  • 13 x 18 cm
  • 15 x 20 cm
  • 20 x 30 cm
  • 30 x 42 cm

Fotkyzababku.sk ponúka tiež aj tlač fotografií vo väčších formátoch vo forme fotoobrazov. Aj tu máte možnosť výberu kvality štandard alebo prémium. Vybrať si môžete navyše aj druh plátna a spôsob tlače.

fotografie

Celý proces je veľmi jednoduchý. Stačí nahrať fotografie online na webových stránkach, vybrať si požadovaný produkt a všetky parametre, vyplniť dodacie údaje a tešiť sa na svoj balíček radosti. Neváhajte a objednajte si svoje fotografie ešte dnes a využite najlepšie ceny. Pri odbere väčšieho množstva fotografií dokonca dostanete aj množstevnú zľavu. A taká ponuka sa neodmieta. Vyskúšajte praktickosť a pohodlnosť online vyvolávania fotografií a uvidíte, že nebudete ľutovať.