Nezařazené

Nadčasovosť a funkčnosť posuvných sklenených dverí

Sklo je výnimočné aj pri využití ako interiérového doplnku, vo funkčnom prevedení aj vo forme posuvných sklenených dverí. Vo všeobecnosti platí, že posuvné dvere šetria priestor, v sklenenom prevedení ho aj rozjasňujú, opticky zväčšujú a dodávajú eleganciu a nadčasovosť. Aj preto sú sklenené posuvné dvere čoraz viac populárnejšie a získavajú obľubu nielen v domácnosti ale aj v obchodných alebo v pracovných priestoroch. Ponuka posuvné sklenené dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/ prináša mnoho riešení, ešte viac dizajnov a povrchových úprav skla a mimoriadnu kvalitu.

jednokrídlové posuvné dvere

Použitá technológia výroby má svoj patent, sklenené plochy sú zasadené do pevnej vodiacej lišty so špeciálnym posuvným mechanizmom, spoľahlivou podložkou, ktorá zabezpečuje tichý, ľahký a vždy bezpečný dojazd sklenených dverí. Čo sa týka skla, obavy nie sú opodstatnené, použité bezpečnostné sklo je spoľahlivý a takmer nerozbitný materiál, ktorý pôsobí vzdušne, ľahko a elegantne. Ponúkané sklenené dvere máte na výber v jednokrídlovom alebo viac krídlovom prevedení v rôznych rozmeroch, výškach a najmä v mnohých povrchových úpravách skla, ktoré dokážu vytvoriť z dverí samostatný interiérový doplnok. Podľa charakteru interiéru a jeho využitia máte na výber priesvitné, matné sklo alebo kombináciu obidvoch, prípadne povrchovú úpravu vytvorenú pieskovaním, prípadne inými vzormi.

posuvné dvere v interiéri

Využitie mimoriadne funkčných posuvných dverí nájde uplatnenie kdekoľvek, opticky a priestorovo s nimi rozdelíte väčší priestor, vhodnou povrchovou úpravou skla zachováte jeho intimitu a takisto pomocou nich vytvoríte diskrétne pracovné zóny s odhlučnením od rušného okolia. Nájdite si svoju inšpiráciu a riešenie na ponúkaných webových stránkach, rozmanitosť ich prevedenia je takmer nekonečná. Ponúkaný servis Vám zabezpečí celú realizáciu aj vrátane presného zamerania a nevyhnutného poradenstva.