Nezařazené

Oplatí sa a skvele vyzerá

Lampičky majú možnosť voľby farby, ktorú svieti a tiež intenzity žiarenia – dajú sa diaľkovým ovládačom buď stlmiť na príjemné tlmené žiarenie alebo rozjasniť na jasnú žiaru, keď potrebujete napríklad dobre vidieť na nejakú činnosti. Pocitové lampičky sa dajú upevniť pomocou držiaku k stolu v obývacej izbe a jednu z nich na stenu ako nástenné svietidlo. Aj vďaka krásnemu intímnemu žiareniu si tak môžete s manželom užiť romantický večer a spríjemniť si atmosféru.

světlo

Atmosféra je v interiéri veľmi dôležitá

Mnoho ľudí nedá na osvetlenie dopustiť, pretože vedia, že predovšetkým vďaka nemu si môžu večer po návrate z práce dopriať oddych a pohodu, alebo len tak relaxovať vo voľných dňoch. Navyše led svetla sú úsporné a veľmi praktické, vydávajú príjemnú jasnú aj tlmenú žiaru a svietidlá krásne vyzerajú. Budete proste nadšenie a necháte sa príjemným a útulným prostredím strhnúť tiež, budete spokojní a budete sa dobre cítiť. Klasickému žiarenie už skrátka odzvonilo.

Zaobstarať si ho sa oplatí

Tiež Vás trápia vysoká spotreba elektrickej energie za svietenie? Pokiaľ chcete svietiť a zároveň sporiť, kvalitné diódové žiarenie Váš problém vyrieši. Nachádza svoje najväčšie využitie pre interiérové osvetlenie schodiska, osvetlenie kuchynskej linky, pre nepriame osvetlenie miestnosti alebo ako doplnkové dizajnové osvetlenie v podobe stolové lampy.vStále častejšie sa tiež dajú použiť pre vonkajšie osvetlenie záhrady.

spirály

Prečo práve toto?

Nespornou prednosťou týchto doplnkov je vysoká úspora el. energie (až 90%) oproti bežným zdrojom, vysoká životnosť (až 50.000 hod) a celková bezúdržbovosť. Aj napriek relatívne vyššiu obstarávaciu cenu je investícia prostriedkov do kvalitných diódových zdrojov pomerne rýchlo návratná. Je potrebné si však hneď na začiatku uvedomiť či chceme sporiť alebo aj svietiť. Ak vyžadujeme oboje, je nutné investovať do kvalitného diódového zdroja.