Podnikajte s mobilnými domami

Kúpili ste veľký pozemok na podnikanie v peknom mieste, ktoré by bolo perfektným miestom na rekreáciu a rozmýšľate čo s ním urobiť? Čo tak sa vrhnúť do podnikania v cestovnom ruchu. Na západe už existuje vytvorených množstvo takýchto rekreačných oblastí, kde si môžu ľudia kúpiť, alebo prenajať chatku. Miesto nie je na celoročné bývanie, ale môžu tu tráviť víkendy, alebo všetok svoj voľný čas s rodinou, alebo priateľmi. Za nejaký poplatok si môžu prenajať daný domček na niekoľko rokov, alebo je prenájom robený na ročnej či mesačnej báze.

mobilný dom

Výhodu mobilných domov, je tá, že vám komplet hotový dom dovezieme presne na váš pozemok. A môžete začať podnikať, nemáte s domčekmi žiadne ďalšie náklady. Mobilné domy sú taktiež oveľa výhodnejšia investícia, ako výstavba klasických domov v tejto oblasti. Taktiež mobilné domy môžu byť súčasťou nejakého hotelového komplexu. Domy ponúkajú všetky výhody a vymoženosti klasického domu a vaši klienti budú mať v domčeku komfort aj súkromie, ktoré očakávajú, okrem toho môžu byť na takom mieste (popri jazere, na pláži…), kde by to nebolo možné, keby si prenajali izbu v hoteli.

mobilný dom

Mobilné domy vám dávajú množstvo možností vo vašom biznise v oblasti cestovného ruchu. V západnej Európe ako aj v mnohých krajinách vo svete je takýto typ ubytovania a biznisu už vo veľkom rozbehnutý, rozbehnite ho aj vy u nás na Slovensku, a buďte medzi prvými. Pre veľkoodberateľov Euro-mobilnedomy má spolupráca s nami veľké množstvo výhod. Stačí ak budete kontaktovať našich zamestnancov a radi sa s vami dohodneme na ďalšej spolupráci. Naši zamestnanci vám ponúknu množstvo benefitov v rámci vzájomnej spolupráce, ktoré vám naša spoločnosť môže poskytnúť. Spolupráca s nami sa vám určite oplatí. Ak by ste chceli aj inak podnikať v oblasti mobilných domov, sme tu pre vás, radi sa s vami dohodneme a ponúkneme vám možnosť vzájomnej spolupráce.