Nezařazené

Pitná voda

Pitná voda je jedna zo základných potrieb človeka. Bez vody sa jednodcucho žiť nedá. Nedá sa žiť ani na miestach, kde je voda kontaminovaná, alebo nie je pitná. Ak máte doma vlastnú studňu vlastníte neoceniteľné prírodné bohatstvo. Využite túto drahocennosť a otestujte si svoju vodu. Ak aj zistíte, že nie je pitná, pretože testy nevyšli najlepšie, nevešajte hlavu. Tu je Voda servis, ktorý vám pomôže upravit vodu na pitnú vodaservis.sk. Máme všetky dostupné spôsoby k tomu, aby sa z vašej vody, stala pitná a svieža voda, ktorá nie je nebezpečná pre váš organizmus. Ak neviete čo presne by ste potrebovali, sme tu pre vás. Stačí, keď nás budete telefonicky kontaktovať, alebo nám pošlete mail a my sa budeme v čo najkratšom čase snažiť vám pomôcť s vašim problémom. Ak nemáte ešte ani testy vašej vody, aj tento problém môžete zveriť nám.

pitná voda

Naša firma robí kompletné testovanie a všetky rozbory vody. Keď zistíme v akom stave je vaša voda, navrhneme vám presný postup a spôsob, čo urobiť, aby ste sa z vašej studne mohli opäť napiť. Niekedy je voda príliš kyslá, niekedy, príliš tvrdá, niekedy sa v nej nachádzajú chemické prvky, ktoré nie sú dobré pre ľudské zdravie a niekedy je kontaminovaná a škodlivá pre vaše zdravie. Zo všetkými problémami ohľadne vody vám vieme poradiť.

voda

Naša firma vám vie poradiť nie len s vodou v domácnosti, ale aj vo výrobných halách a fabrikách. Naša firma robí nie len čistenie vody v domácnosti, ale aj priemyselné čistenie vody. Či už potrebujete čistenie vody pre domácnosť, alebo vo fabrike, stačí navštíviť našu stránku a rozkliknúť si požadovanú položku, ktorú nájdete na našej úvodnej stránke. Do sekcie sa dostanete klikom na tlačídlo “mám záujem”. V danej sekcii nájdete viac informácii pre každý typ čistenia ako aj kontakt na nás a malú fotogalériu, ako vyzerá dané čistenie v teréne