Trendy oversize mikina môže vyzerať veľmi žensky

Pekná a romantická oversize mikina nemusí byť určená len na voľný čas, či nosenie na doma. Môže tvoriť zaujímavý kúsok vo vašom šatníku, ktorý vie byť aj veľmi pekný a ženský. Oversize štýl úplne rovnako môže byť takto trendy alebo aj elegantný, ako každý iný. Pritom sa oversize hodí naozaj mnohým typom postavy. Veľmi dobre v nej budú vyzerať štíhle ženy, ktoré môžu alebo aj nemusia mať perfektné ženské krivky. Pri oboch typoch sa oversize mikina môže stať naozaj veľmi pekným kúskom. Zvlášť keď ju pekne skombinujeme, napríklad z úzkymi skiny džínsami, nohavicami, úzkou sukňou, puzdrovou sukňou alebo mini sukňou.

módna mikina

Kombinovať dva oversize kúsky si už vyžaduje dobré oko a skúsenosti, preto sa k oversize mikine skvelo hodí práve niečo naopak úzke a priliehavé, či zvýrazní spodnú časť tela a krivky nôh. Oversize môže zakryť aj mnohé nedokonalosti postavy, najmä v oblasti brucha. Pokiaľ chcete zakryť aj nedokonalosti v bokoch a nižšie, zvoľte si oversize mikinu, ktorá je trochu dlhšia alebo úplne predĺžená.

oversize mikina

Strihy a vzory mikín sú naozaj rôzne, preto ich podľa toho môžete voliť na rôzne príležitosti. Dajú sa pekne kombinovať s príslušných druhom obuvi a topánok podľa toho na akú presnejšie príležitosť sa chystáte. Správne kúsok oversize mikiny si pokojne môžete zvoliť aj na dôležitejšie príležitosti, ako je práca, alebo stretnutie s priateľom, či večierok.

Oversize štýl obliekania teda môže byť nielen športový, ale aj veľmi zvodný a ženský, pokiaľ sa dobre a správne styluje a ladí s ďalšími kúskami. Vhodný doplnky tiež vedia celý outfit ešte pozdvihnúť na vyššiu úroveň. Stačí pridať pekný a zaujímavý výrazný náhrdelník, prípadne aj náušnice a hodinky. Vaša oversze mikina tak môže byť súčasťou krásnej módnej ikony, ktorou sa pomocou nej a vášho vkusu a krásneho outfitu stanete určite aj vy.