Na koži radi cítime príjemný materiál, aby sme sa mohli cítiť pohodlne

Trendy v súčasnosti nám určujú, čo je módne, napríklad pri nohaviciach sa úzke strihy dostávajú do úzadia a na výslnie prichádzajú široké nohavice, no nie každej žene sa páčia či vyhovujú. Výborne vyzerajú najmä na vysokých a štíhlych ženách, pri nízkych by mohli vytárať dojem „utopenej“ postavy. V tom prípade je vhodnejšie siahnuť po užších strihoch, napríklad slimmer jeans. Pod názvom slim fit sa skrývajú džínsy úzkeho strihy, ktoré priliehajú na telo formou zúžených nohavíc, ale nie sú až také obtiahnuté ako napríklad skinny fit. Ich výhodou je, že dobre vyzerajú na viacerých typoch postáv, pretože prirodzene sedia a nohy opticky predĺžia. Na trhu ich dostanete slimmer jeans v mnohých farebných prevedeniach, ale hlavne v odtieňoch modrej, čo je charakteristická farba pre džínsy.

Modré odtiene budú vždy žiadané

Big star je odevná značka, ktorá sa roky venuje šitiu odevov pre ženy, mužov aj deti, v ich ponuke nájdete aj slim džínsy. Tento typ pristane mnohým ženám, je ľahko kombinovateľný s inými odevmi, napríklad výborne vyzerá s oversize kúskami, košeľami, svetrami či blúzkami. Nosia sa veľmi príjemne počas celého roka, sú pohodlné či v lete alebo v zimnom období. Na tvorbu outfitu pritom nepotrebujete veľa doplnkov, stačia vhodné topánky, vrchná časť a nejaký doplnok a originálny štýl je na svete.

Jednoduché tričko je zárukou pohodlia

Pohodlie nohavíc zabezpečí elastická džínsovina, vďaka ktorej sa v nich môžete pohybovať celkom prirodzene. Zoštíhlenie nôh či celkovej siluety ešte viac podporí výber správnej obuvi, v tomto prípade sú to lodičky na vysokom podpätku. V spojení slim džínsov a tenisiek budete štýlová a počas pracovného dňa aj pohotovejšia, to isté platí pri športovom odeve na voľné chvíle. Kabáty, bundy, svetre či plášte, to všetko sa k úzkemu strihu slim jeans mimoriadne hodí, zakaždým budete vyzerať šik a módne. Kvalita produktov BIG STAR je overená rokmi, počas ktorých sa značka na slovenskom trhu prezentuje a prináša zákazníkom trendové oblečenie za prijateľné ceny. Džínsy patria k základu ponuky, ich široká paleta je pozvánkou pre ženy či mužov každej postavy alebo štýlu, ktorý preferuje, vždy si tam nájde ten svoj obľúbený kúsok. Úzke typy nohavíc určite tak skoro z módy nevyjdú, pretože sa nosia veľmi príjemne a sú veľmi ľahko kombinovateľné.