Staňte sa majiteľom spoločnosti rýchlo a jednoducho

Ak máte skvelý podnikateľský plán a odhodlanie viesť svoju vlastnú firmu, je načase urobiť prvé potrebné kroky k vlastnému podnikaniu. V prípade, že nechcete strácať čas zdĺhavým vybavovaním zakladania spoločnosti, obráťte sa na našu firmu For One Business. Ponúkame Vám totiž tzv. spoločnosti na kľúč. Ide o ready made sro 41business.com/predaj-ready-made, ktoré sú určené na predaj a sú pripravené na Vaše okamžité používanie bez zbytočných starostí, ktoré obnáša ich založenie. Vybrať si môžete novozaloženú spoločnosť alebo spoločnosť s históriou.

kancelária

Takáto kúpa ready made spoločnosti má mnoho výhod a ušetrí Vám otravné vybavovanie všetkých náležitostí. Získate tak spoločnosť, ktorá už má pridelené identifikačné číslo organizácie, čiže IČO, ale aj daňové identifikačné číslo, čiže DIČ. Základné imanie spoločnosti, ktorú od nás kúpite, sú kompletne vyplatené. Zaručujeme Vám aj to, že spoločnosť dostanete bez akýchkoľvek záväzkov a náležité dokumenty sú odborne pripravené advokátom. Je teda stopercentne pripravená na prevod. Cena, ktorú Vám za spoločnosť vyúčtujeme, je definitívna. Nemusíte sa tak obávať skrytých poplatkov a iných nepríjemných prekvapení.

notebook

V cene spoločnosti je už započítaná napríklad platba za zmenu spoločníka, konateľa, obchodného mena, zmeny v predmete podnikania, súdny poplatok za zápis v obchodnom registri a ďalšie úkony, ktoré môžete nájsť v plnom rozsahu na našej webovej stránke www.41business.sk, kde nájdete informácie aj o ďalších službách súvisiacich s podnikaním, ktoré Vám ponúkame. Splniť si sen o vlastnom podnikaní nikdy nebolo jednoduchšie. Ak chcete začať realizovať svoje plány čím skôr a bez zbytočného strácania času byrokraciou, využite s nami skratku k ceste za úspechom. Celosvetový narastajúci trend kupovania spoločností pripravených na okamžité použitie je dôkazom, že to za to stojí.